Imam 20 godina. Pre nekoliko dana u toku noći mi se desilo da sam se umokrila u krevet. Jako sam se zabrinula. Nikada mi se to do sada nije desilo, ni dok sam bila dete. Da li bi uzrok mogao da bude psihicke prirode ili moze biti u pitanju neka bolest? Hvala unapred

    Odgovoreno: 31. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Ako se noćno, nekontrolisano, mokrenje desilo samo jedanput u vašim godinama, ne pretstavlja neki poseban problem.
      verovatno se to desilo u dubokom snu ili zbog emotivnog stresa koji je telo učinio napetim.
      ukoliko se to bude ponavljalo, potreban je pregled urologa.