Postovani imam 19 god za 2 mjeseca 20. Imam pitanje u vezi rasta. Usao sam jako kasno u pubertet i sada nema znakova brade akne nikad nisam imao dlakice samo oko spolnog organa. Imam pitanje u vezi rasta visok sam 185 cm otac je oko 183 a majka 168. Zanima me postoji li mogucnost da narastem jos 5-10 cm posto se bavim kosarkom i jesu li uopste zabiljezeni slucajevi rasta poslije 20 god. Unaprijed se zahvaljujem

    Odgovoreno: 24. 08. 2015.
    • Poštovani,
      Vi samo trenirajte, vaš rast verovatno nije završen, jer postoji mogućnost rasta, izuzetno, čak do 30 god.
      vaša visina sigurno će vam omogućiti uspešno bavljenje košarkom.