Izgled blago zamucen urobilinogen norm. (16) leukociti do 6 epitelne celije do 2 soli amorfni urati bakterije mnogo u 1ml nadjeno 80. 000 klica streptococcus pneumoniae ovo je analiza mokrace. Tek za nedelju dana imam zakazano kod lekara, da bi mi odredila terapiju. Interesuje me da li zbog toga mogu da imam bolove u bubregu i da li od bakterija moze da mi se naduva stomak, jako, a potom cim izbacim urin, on nestane. Cesto mi se odjednom ide na malu nuzdu i izbacim jako dosta mokrace, ali ja pijem jako malo tecnosti.

    Odgovoreno: 22. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Zbog nekih nelogičnosti u vašem nalazu urina (postoji mogućnost da navedene bakterije potiču iz kontaminiranog urina)
      ponovite odmah nalaz urina i uk ali da se urin uzme pravilno (sa opranim rukama, prethodno obavljenom higijenskom toaletom, i uzimanje "srednjeg" mlaza urina) . Do dolaska novog nalaza, javite se svom lekaru, sa ovom preporukom ili u naš dom zdravlja. U svakom slučaju nemojte čekati 7 dana da bi bili pregledani i počeli sa terapiom.