Postovani, imam grceve u stomaku, mucninu i povracam cim pojedem nesto, zanima me u cemu je problem?

    Odgovoreno: 10. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Simptome koje vi imate mogu imati polazni karakter i trajati dan-dva. Međutim često pretstavljaju uvod u značajne
      poremećaje probavnog trakta, ponekada i vrlo ozbiljne.
      neophodno je da odmah uradite osnovnu laboratorijsku dijagnostiku: se, kks sa lf, crp, sgot, sgpt, ygt, , bilirubin t+i,
      urea, kreatinin, na, k i sa ovim nalazima javiti se odmah gastroenterologu koji će odrediti dalju dijagnostiku ili terapiju, uz napomenu da do tada ne uzimate lekove na "svoju ruku".
      s poštovanjem
      dr nenad ćupina