Poštovani, imam 35 godina, i poslednje nedelje posle spavanja, kada ustanem oteknu mi prsti na desnoj ruci i teško ih zatvaram u šaku. To potraje par sati i prođe, naročito posle kupanja toplom vodom. Tokom noći nijedan položaj ruke mi ne odgovara i već tada osećam otekle prste. Fizički sam aktivan svakog dana na radnom mestu i koristim ruke za lakše fizičke poslove. Ranije nisam imao ovih problema.

    Odgovoreno: 23. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Potrebno je da uradite opštu laboratorijsku duijagnostiku, uz obavezan dopler krvnih sudova gornjih extremiteta. Nakon toga javite se lekaru.
      do tada izbegavajte fizičkki naorne poslove.