Pozdrav! Imam problem kod leve ruke, tj. Ispod. Vec par meseci. Osecam tup bol, i naduveno mi je tu malo vise nego desna strana. Da li je u pitanju zlezda a cula sam da je moguce da zene imaju jos po jedan par dojki tu ispod. . . ??? Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Predpostavljan da mislite na otok u pazušnoj jami jedne strane.
      obavezno uradite uz dotične pazušne jame,: moguće je povećanje limfne žlezde-raaktivnog tipa
      za svaki slučaj uradite i uz dojki