Postovani, vec izvesno vreme, desava mi se da u toku dana, odjednom, pocnu da mi trnu ruke, od laktova ka dlanovima, da nastupi preznojavanje i osecaj malaksalosti. Temperatura se popne na 36 sa 8. Ovakvo stanje traje sat, dva i nestane. Kada takvo stanje prodje, temperatura se spusti na 36. Posle izvesnog vremena, stanje se ponavlja, nekada u istom danu, a nekada narednog dana. Da li mozete da mi kazete o cemu se radi. Hvala unapred na odgovoru. Pozdrav.

    Odgovoreno: 13. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Predlažem da uradite laboratorijsku dijagnostiku. Se, kks sa lf, crp, ast, alt, ygt, šuk, ck, fe, ca, na, ft4, tsh.
      za temperaturu nemojte brinuti jer se ona kreće u granicama normalnog.
      uradite i rtg vratne kičme i enmg -ge.
      sa ovim nalazima tražiti mišljenje od specijaliste neurologa.