Imam uvecano gvozdje dozvoljeno 31 a ja imam 34, takodje ukupan holesterol malo uvecan 6. 5 dok su dobar i los holesterol u normali. Malo mi je uvecana aterosleroza. Inace poslednjih sest smeseci vezbam i koristim proteine i amino kiseline i unosim svakog dana meso. Da li trebam da radim jos neka istrazivanja?

    Odgovoreno: 10. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Zbog vašeg psihičkog mira uraditi uz serumsko fe i feritin, tibc, uibc, vit b12, folate i eritropoetin.
      nemata razloga za zabrinutost jer je konc serumskog fe neznatno povećana
      dr nenad ćupina