Imam bol na pritisak u donjem desnom delu trbuha, naduvenost i osecaj bolnog pritiska u donjem stomaku. . . . Imala sam kandidu u crevima koju nisam izlecila. . . . Pre 4 dana sam pocela da koristim nistatin ali ovi simptomi nisu prestali. . . Da li je moguce da kandida nema veze sa njima?

    Odgovoreno: 10. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Svaka bol, napetost i slično u donjoj desnoj regiji mora se ozbiljno shvatiti, uz obavezan pregled, laboratorijsku i uz dijagnostiku.
      predlažem: uraditi crp, kks sa lf i urin
      uz donje desne regije stomaka
      izmeriti telesnu temperaturu, uz obavezan pregled lekara.
      dr nenad cupina
      spec opšte medicine