1. Vrednost sedimentacije koja ukazuje na postojanje tumora

    Pitanje broj: #54332

    Poštovani,

    Koliko povišena sedimentacija ukazuje na postojanje tumora, ako je krvna slika u granicama normale?

    Odgovoreno: 22. 05. 2018.

Komentari na pitanje: #54332

    • Molim Vas za odgovor. Nalaz krvi sve u redu ali eritrociti su 5.31, a normalna je 5.08. Brinem se je li to ok za moje godine? Ja imam 34 godine i moja dr opšte prakse kaže da je to dobar nalaz. Molim Vas za odgovor, unapred Vam zahvaljujem i lep pozdrav.

    • Sedimentacija eritrocita je 57. Šta to znači i je l trebam bit zabrinuta?

    • Poštovani, uradila sam kks i sedimentacija eritrocita je 22. Trombociti povišeni konstantno, preko 500. Krajem avgusta sam operisala miome na materici. Molim Vaše mišljenje. Hvala unapred.

    • Jelena Popovic Kostic 26. 04. 2023.

      Radila sam krvnu sliku i dobra mi je,ali imam cvorice na obe strane vrata i jako sam uplasena

    • Poštovani, Mama ima tumor na obe dojke i jetri,sedimentacija eritrocita je 20.