1. Uvećana jedna strana stomaka

    Pitanje broj: #148930

    Poštovani,

    Primjetila sam kako mi je lijeva strana stomaka veća od desne, tačnije, lijevo od pupka. Također osjećam nekakvu nadutost, osjećaj da tamo ima nešto. Jako ružan osjećaj kad ležim, kad sjedim i to je postalo jako učestalo. Narednih dana mislim posjetiti doktora ali bih voljela čuti i Vaše mišljenje jer se jako plašim trenutno.

    Odgovoreno: 23. 05. 2018.

Komentari na pitanje: #148930

    • Uvećana leva strana stomaka a domen rađen uredu. Propratni simptom mučnina i podrigivanje.