1. Simptomi alergije na Brufen

    Pitanje broj: #54953

    Poštovani,

    Kad sam bila bolesna, pila sam Brufen i onda mi je izašlo nešto na levoj nozi. Da li mislite da sam alergična na Brufen i da li da prestanem da ga pijem?

    Odgovoreno: 23. 05. 2018.
    • Poštovana,

      Utvrdjivanje postojanja alergije na neki lek ili njegov sastojak, ne može se utvrdit na osnovu tako oskudnih podataka koje ste dali. Opišite detaljnije promenu ili ukoliko ste u mogućnosti slikajte. Navedite i druge potencijalne simptome ukoliko su se javljali.