1. Problem sa udisajem vazduha

    Pitanje broj: #53081

    Poštovani,

    Imam problema sa disanjem. Pre mi se to dešavalo ređe, ali sada je već 5 dana za redom. Imam potrebu da udahnem duboko, ali ne mogu, kao da su mi pluća već puna vazduhom. I onda imam osećaj da se gušim. I kada uspem da udahnem duboko opet imam potrebu. I tako već 5 dana. Bila sam kod doktora, rekla mi je da popričam sa psihijatrom o tome. Kao da sam joj rekla najveću budalaštinu na svetu. Molim Vas, posavetujte me šta treba da radim. Ja se plašim da je, možda astma.

    Odgovoreno: 18. 05. 2018.

Komentari na pitanje: #53081

    • Gospodjice otidjite kod kiroprakticara to vam se desava jer se pomerio 4 i 5 prsljen vrata S4 i S5 ili grudni prsljen Th 5,6 ili 7 koji vezu Diafragmu i dolazi do spustanja diafragme. Tu su Doktori telad koja nemaju pojma a nece da priznaju da neznaju. Samo trazi Hiroprakticara i namesti prsljenove.