1. Naduvan stomak

    Pitanje broj: #53143

    Poštovani.

    Već dugo imam problema sa izduvanjem stomaka. Nekada sam toliko otečena da teško mogu disati. Izgledam kao da sam 10 kila teža ili trudna 7 meseci. Molim Vas recite mi šta da učinim i koji može biti razlog ovog nenormalnog izduvanja.

    Odgovoreno: 18. 05. 2018.
    • Poštovana,

      Pokušajte izbegavati konzumiranje hrane koja izaziva stvaranje gasova i nadimanje. Na tržištu imate nekoliko preparata za eliminaciju i sprečavanje nastajanja nadimanja. Ukoliko simptomi i posle toga traju, savetujem pregled gastroenterologa.