1. Manji bol u ruci nakon terapije zbog uboda na ekser

    Pitanje broj: #152455

    Poštovani,

    Pre više od nedelju dana sam se ubo na desnom dlanu na ekser. Obratio sam se lekaru i dobio vakcinu protiv tetanusa (jednu injekciju u desno rame, drugu u debelo meso) i pio sam Sinacilin antibiotike 3 puta dnevno. Juče su mi ostale 2 kapsule i završio sam sa kutijom. Već jutros kao da mi pomalo tinja dlan i ruka povremeno, ali nije konkretan bol i nema crvenila. Pitam se da li je to normalno stanje kad se prestanu piti antibiotici?

    Odgovoreno: 03. 03. 2018.

Komentari na pitanje: #152455

    • Moj zet se uboo na zicu na gradzevini u taban blizu prstiju ,isao je kod doktora dobio venozno antibiotic I ovo mu je drugi dan da pije antibiotike.,Ali crvenilo mu je svaki dan vece,sta treba da uradi