1. Mala kilaža u odnosu na visinu

    Pitanje broj: #150814

    Poštovani,

    Jako sam zabrinuta za zdravstveno stanje unuka. On ima 14 godina, visok je 1, 72 m a težak je 43 kg. Ja mislim da je on za njegovu visinu i godine jako slab. Ne bavi se sportom. Jako malo jede, a kad ruča ili večera mora da se odmori - da miruje najmanje sat vremena jer kaže da mu je muka.

    Odgovoreno: 18. 05. 2018.

Komentari na pitanje: #150814

    • Imam 14 godina 48 kilograma i visoka sam 163 cm koja bi mi bila idealna kilaza posto sam svesna da sam za sad malo mrsava