1. Korišćenje Zeolita

    Pitanje broj: #156336

    Poštovani,

    Interesuje me kako se koristi Zeolit za čišćenje organizma?

    Odgovoreno: 12. 03. 2018.
    • Poštovana,

      Zeolit je mineral vulkanskog porekla koji se koristi za detoksikaciju i kao antioksidant. U toku dana uzimajte do 15 grama (jedna kašičica) mikronizovanog Zeolita pomešanog sa 2 dl vode. Najbolje ga je uzimati sa drvenom kašikom i sa istom dobro ga promešati u čaši. Možete ga koristiti jednom dnevno 5-7 dana nakon čega sledi pauza nekoliko nedelja.