1. Bol u leđima nakon kijanja

    Pitanje broj: #147735

    Poštovani,

    Mesec dana i više sam imala alergiju na polen, kijanje i curenja nosa. Otišla sam kod doktora i dobila tablete. Alergija me je prošla, ali me boli leva strana ispod grudi i probija na leđa. Doktor kaže da sam istegla mišić od kijanja. Išla sam opet kod doktora, dala mi je tablete za bolove i još ne prolaz.i Ja se plašim da nije nešto gore. Ne boli stalno, već pri nekom pokretu, kad ležim pa treba da ustanem. Kad me suprug izmasira popusti malo pa opet isto.

    Odgovoreno: 23. 05. 2018.

Komentari na pitanje: #147735

    • Poštovani,

      U poslednje vreme se dešava kada kijam da osetim bol u grudima. Taj bol kratko traje, 3 do 5 minuta. Bol postoji kada podižem ruke i kada legnem na leđa i spontano ne staje. Da li postoji razlog za brigu?