Postovani vec mesec i po dana lecim anemiju ohb12 injekcijama tothema ampulama folna kiselina, i jos neki kompleksi vitamina, omegol. . . Medjutim stanje se ne poboljsava sta vise imam osecaj da mi je losije. Da li da sacekam kontrolu ili da idem sto pre kod lekara. Hvala.

    Odgovoreno: 01. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Anemija se jako dugo i uporno leči. Nema svrhe ići kod lekara ako nije prošlo tri nedelje od početka terapije. Toliko vremena otprilike treba da bi navedeni leko i počeli da deluju. Svakako, ako se osećate lošije, vi pored anemije možete i da se razbolite. U tom slučaju, idite kod izbranog lekara na pregled.