Postovani, pisala sam vam pre par dana. . Ujela me je pcela, pa mi je to oteklo. . Medjutim na kozi u blizini ujeda mi se javilo kao jos jedno mesto uboda. . Vi ste mi napisali da je to najverovatnije u pitanju lokalna alergijska reakcija, pošto u koži ima mnogo receptora. Nastavila sam da mazem synopen i pila sam letizen s. . Medjutim, sinoc iz mesta "uboda" je poceo da izlazi gnoj. . A sada se po povrsini stvorila krasta braonkasto crne boje. . . Da to nije mozda cir? Sta da radim? Uzasno me boli i dok sedim. Sta bih mogla da mazem? Da li da pokusam da cedim? Da li da nastavim sa letizenom i sinopenom? To se nalazi na stomaku, sa leve strane. Prilazem vam sliku. . Beli tragovi koji se vide su od synopena. . . Unapred zahvalna na odgovoru

    Odgovoreno: 24. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se u gradski zavod za kožne i venerične bolesti na pregled, samo sa knjižicom, ako ste iz beograda. Ako ste iz unutrašnjosti, javite se dermatovenerologu. Nemojte ništa mazati i piti do ponedeljka, kada bi trebalo da se javite pomenutom specijalisti.