Postovani, primetila sam u zadnjih 5 dana da mi je otekao i poplaveo zglob leve noge, tacnije malo ispod zgloba blize stopalu, a nigde se u tom predelu nisam udarila. Sve do nocas me nije bolelo, samo malo na dodir. Deset dana pre ovog otoka udarila sam se u list iste noge i odmah je oteklo i pojavio se bol. Posle dan, dva otok je spao skroz, ali je bol ostao prisutan. Tri dana vec mazem hepatrombinom, ali se nista ne povlaci. Nisam bila kod doktora, pa me zanima po vasem misljenju da li bih trebala da ga posetim, i zanima me da li ovaj udarac u list noge ima neke veze sa zglobom? Odnosno, da nije mogao otok da se spusti nize na nogu? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 06. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Trebali biste da odete do lekara. U domu zdravlja bi bilo poželjno da vam snime nogu, i eventualno, upute na dodatne pretrage. Može da vas boli na tom mestu iako ste se udarili u list, pod uslovom da ste udarili nerv koji tuda prolazi.