Poštovani, imam povišen hs crp -c reaktivni protein stoga me zanima šta mi je dalje činiti jel moja dr. Mi nije ništa rekla ono iznosi 32. 6 mg/l. Pijem željezo i tablete neurobion jel sam dosta pod stresom. Imam artrozu lijevog kuka i defectum atrioum parvus od rođenja. Hvala lijepa!

    Odgovoreno: 05. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #118955

    • Postovani , sta znaci THYROGLOBULIN ANTIBODIES 107H i THYROID PEROXIDASE ANTIBODIES 545 H i ANA SCREEN, IFA pozitivan i ANA TITER 1:40 H i ANA PATTERN pjege . hvala puno ...