Poštovani da li mi možete reći nešto više o povećanim vrednostima ldh 482 (normalno do 460) i hematokrit 505 (normalno do 500) . Sve ostalo je super. Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Pogledajte na sledećem linku za ldh: www. Stetoskop. Info/zasto-je-povisena-laktatdehidrogenaza-ldh-u-krvi-4671-s3-content. Htm
      a za hematokrit: www. Stetoskop. Info/tumacenje-laboratorijske-analize-krvi-normalne-vrednosti-krvne-slike-kod-kojih-bolesti-su-povisene-smanjene-3804-s3-content. Htm