Postovanje, imam 21 godinu, ja bih da vas zamolim jer se ne mogu vise nositi sa ovim neugodnim osjecajem, imam problem sa stomakom, tacnije gornji dio stomaka, stalno osjecam nezasicenost, ponekad me pece, pusac sam i uvijek prije svake cigarete moram da nesto pojedem da bi mi ona "godila". I imam osjecaj da je to upravo zbog cigareta ali prije nikad nisam imala ovaj osjecaj, do unazad godinu dana, i da svako jutro me muci neka kiselina prije nego ista pojedem, hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 07. 2013.
    • Poštovana,
      U pitanju je ili gastritis (upala želudca) ili čir na dvanaestopalačnom crevu. Obratite se izabranom lekaru kako biste dobili upute za analize krvi i urina, a posle toga i uput za internistu-gastroenterohepatologa koji će dijagnostikovati tačno u čemu je problem.