Jao molim vas da mi pomognete, htela bih da vas pitam da li bih ja smela da pijem citrax kapsule za mrsavljenje, cula sam da su jako dobre i veoma uspesne, pa barem da pokusam. Svi mi kazu da cu smrsati, kao zato sto treniram ali ne ide. . . Ne znam vise sta da radim, bila sam i kod nutricioniste i nije mi pomoglo nisam mogla da se pridrzavam toga jer idem u skolu i preskakala bih rucak i uzinu. Tako bi mi se sve poremetilo i odustala sam. . Rezultati krvne slike i mokrace su mi svi uredu, ali mi smeta jako ta gojaznost. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 13. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ne vidim zašto ne biste smeli da pokušate. Ne smete da ih koristite ako imate čir na želudcu i dvanaestopalačnom crevu (ulcus ventriculi et ulcus bulbi) ili upalu želudca (gastritis) bilo koje etiologije, ako ste trudni ili dojite, te ako ste mlađi od 12 godina. Mada je moj savet odlazak u institut za higijenu, medicinsku ekologiju i ishranu medicinskog fakulteta u beogradu, sa uputom izabranog lekara (ako ste iz beograda) , deligradska 34.