Postovani/a, imam 25 godina, pre 5 dana mi se desilo da sam u vecernjim satima osetila trnjenje i naticanje leve noge, a na to se samo nastavila bol u levoj ruci, vratu, ubrzan puls, bol u grudima i tako od 10 uvece do 3 ujutru kad sam uspela da zaspim. Javila sam se izabranom lekaru koji mi je nakon slusanja srca, merenja pritiska rekao da je sve u redu i da je to verovatno od stresa, panika. Poslao me je kod psihijatra koji mi je dao terapiju bromazepam 7x1. Nemam nocu vise takve napade, ali bol u grudima je i dalje tu, ne prolazi, nekad na kratko umine, ali ne prolazi, nije to jak bol, ali svejedno tu je, a i leva ruka osecam da mi trne na momente i dalje. Zbog cega bi to moglo da bude? Sta mi savetujete? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno da je vaš lekar u pravu. Obratite se ponovo njemu/njoj, da bi dobili eventualno uput za internistu doma zdravlja. Ako tu bude sve u redu (u šta ne sumnjam) , zakažite kontrolu kod psihijatra radi moguće korekcije terapije. Takođe savetujem vađenje krvi i davanje urina na analize.