Poštovani, imam već godinu i po dana pojačano znojenje i mršam, takođe su mi česte upale pluća a ¨90 -to sam godište, pa koje biste mi hormone preporučili da uradim, i da li je moguće da imam možda bakteriju, šta vi mislite o ovome koje bih sve mogla nalaze izvaditi zbog ovih simptoma??

    Odgovoreno: 14. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Najbolje je da se javite vašem izabranom lekaru, kako biste mogli da dobijete uput za kompletne analize krvi i urina. Početak je vaš dom zdravlja, vaš izabrani lekar i lekar-internista doma zdravlja. Tek posle toga dolaze u obzir i ostale pretrage i pregledi.