Dobar dan ja pisem iz francuske imam problem sa stomakom kad nesto pojedem imam muku i povracanje nemam proliv i kad pritisnem u delu iznad pupka na stomaku gde se sastavlja grudni kos imam bol dr mi daje neke tablete protiv povracanja koji bas ne pomazu state da radim ima li neka alternativa hva la

    Odgovoreno: 10. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Po mom misljenju, u obzir bi dosli cir na dvanaestopalacnom crevu i/ili zeludcu, a druga varijanta na koju bih posumnjao, bila bi upala zeludca sa ili bez prisustva helikobakterije. Zamolite vaseg lekara da razmisli i u tom pravcu.