Postovani, zanima me da li uz pomoc kolor-doplera nogu moze da se utvrdi opasnost od postojanja "pusacke noge"? Koje je analize potrebno odraditi da bi se otklonila sumnja?

    Odgovoreno: 17. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Uz pomoć kolor-doplera, može da se vidi protok krvi kroz noge, kao i da se uz pomoć određenih parametara isti izračuna. Najdelotvorniji način je prestanak pušenja, a dalje će vas savetovati lekar koji bude gledao kolor-dopler.