Pozdrav, htjela sam vas upitati u vezi nekih stvari koje mi se desavaju u zadnje vrijeme! Bolovi u stomaku su mi poceli prije 2 sedmice, bas u donjem dijelu stomaka, zatim sedmicu dana sam imala osjecaj mucnine i povracanja te bolila su me ledja! Radila sam 2 puta test za trudnocu i on je bio negativan, bas ovaj drugi sam radila prije 4 dana! Menstruaciju trebam da dobijem za nekih 5. 7 dana, pa me interesuje koji uzroci bi mogli biti ovakvim simptomima? Zadnjih dana nemam vise ni osjecaja za mucninu, ni bol u ledjima, nista vise, samo me malo boli stomak. Hvala unaprijed na odgovoru!

    Odgovoreno: 15. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Ukoliko dobijete ciklus, sačekajte da prođe. Ukoliko se nastave navedene tegobe, obavezno se javite hirurgu i internisti-gastroeneterohepatologu. Ukoliko ne dobijete ciklus, prvo se javite ginekologu, pa ako je sa te strane sve u redu, onda hirurgu i gastroenterohepatologu.