1. Blagi bolovi u dnu stomaka

    Pitanje broj: #168459

    Поштовани, супруга ми последња два дана има благе болове у дну стомака на десној страни, код препона. Која се рефлектује и у доњем дијелу леђа уз секрет као пред менструацију. Имала је редован менструални циклус прије седам дана. Због тренутне ситуације око Ковид-19 не иде код доктора.

    Odgovoreno: 16. 04. 2020.
    • Poštovani, obratite pažnju na mokrenje, da li mokraća menja boju u smislu pojave krvi u mokraći. Uzrok bolova može biti kamenje ili pesak u bubregu. Ukoliko se bol pojača možete koristiti Diklofen supozitorije do 3x1 dnevno.

      Uzrok bolova može biti i neki ginekološki problem, te ukoliko se pojave još neki simptomi ili bol postane izdrživ, nemojte piti lekove nego se javite u dežurnu hitnu službu.

      Pozdrav,

      Dr Magdalena Nikolić