Imam vec nedelju dana jake glavobolje mucninu,malaksalost i jak bol u grudima..povremeno osecam da mi srce bas jako kuca...mozete mi reci sta je to?

    Odgovoreno: 01. 05. 2020.
    • Poštovana,

      Obzirom na tegobe, trebali biste posjetiti ljekara da bi detaljniji pregled obavio. Brojna stanja mogu dati takve simptome, neophodno je obaviti pregled (mjerenje pritiska, auskultscija srca i pluca, EKG, grubi neurološki pregled, detaljnija anamneza) pa će potom ljekar odlučiti gdje dalje da Vad šalje ukoliko bude potrebe ili će ordinirati adekvatnu terapiju.

      Lijep pozdrav,