Postovani sin 19 god je bio pozitivan na Covid bio je na Sajmu 11 dana i uz negativan test pusten kuci .Dobro se odeca lepo jede ali me brine njegova temp 37 .Da li ima razloga za zabrinutost .Uz tu temperaturu dobro se oseca.Da li treba nesto preduzeti?Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 01. 05. 2020.
    • Poštovani,

      Da li je tempratura konstantno 37° ili ste izmjerili i višu ili nižu? Da li ima neke druge simtome uz to?

      Ukoliko ste mjerili povišenu tjelesnu temperaturu, osjeća bol u grlu, ima kašalj, kijavicu ili otežano disanje, svakako bi se trebao ponovo javiti ljekaru.

      Lijep pozdrav,