1. Povreda mišića

    Pitanje broj: #150604

    Pozdrav.

    Posle rada u magacinu sa kutijama počeli su bolovi u desnoj strani duž rebara sa završetkom do srednjeg dela pektorisa. Išao sam kod lekara, on je rekao da je to povreda nekog mišića, ali ja kad istgenm ruke, tu izlazi kao neka žila, vena ili žlezda, nisam siguran šta je to zapravo. Ja sam skrenuo lekaru pažnju na to, ali on je smatrao da nije to ništa značajno. Zanima me šta bi moglo da bude pošto me i dalje boli duž te linije koja mi iskače.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 02. 2017.
    • Poštovani,

      Može biti da se radi o povredi mišića. Probajte sa Magnezijum direkt 300 1x1 dnevno i Mydocalm tablete od 150 mg 2x1. Ali svakako bih savetovao da se javite ponovo lekaru radi detaljnog pregleda da se vidi o čemu se radi to što vam "izlazi" kad istegnete ruke.