1. Pulsiranje u stomaku - Uzroci i simptomi

    Pitanje broj: #150430

    Poštovani,

    Pre godinu dana ili više, osetila sam blago pulsiranje u stomaku i nakon toga je sve bilo u redu. Međutim, pre nekih 15 dana, tri dana zaredom osećala sam jako pulsiranje u stomaku, i to samo uveče. To se više nije ponovilo, a nakon nekoliko dana sam imala blagi bol u predelu desnog kuka, i imala sam osećaj da me boli bubreg. Zanima me, šta može da znači pulsiranje i da li treba da se obratim lekaru? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 23. 01. 2017.

Komentari na pitanje: #150430

    • Pozdrav! Imam uvecanu prostatu i bolno mokrenje, osjecam jako pulsiranje na povrsini iznad prostate. Sta je i o cemu se radi? Hvala unaprijed!

    • Wece. Wec tri,cetiri Dana osecam pulsiranje u stomaku wise na lewoj strani,I bol u donjem delu stomaka,kicma me dosta boli. Hwala wam puno na odg. 🥰

    • Sa leve strane stomak osecam pulsiranje pa me zanima sta je da l su zivci

    • Zdravo. Vec duze vreme osecam u stomaku pulsiranje , ciklus mi je kasnio 15 dana (sto se do sada nije desavalo) , radila sam test na trudnocu ali je bio negativan. Takodje osecam povremeno bol u stomaku na desnoj strani. Hvala vam na odgovoru. 😊

    • Imam pitanje :Vec nekoliko dana za redom imam konstantno pulsiranje u stomaku i bol kod zeluca pa me zanima da li je sve u redu i sta to moze da bude? Hvala na odgovoru

    • Imam pitanje: pre godinu dana otkriven mi je problem sa centrom za ravnotežu. Doktor mi je prepisao Betasarc i Bilobil intense lekove. Juče sam osetio jako lupanje srca, jaku nesvesticu, grčenje obe ruke i malaksalost u nogama. Ovo mo se prvi put desilo. Osetio sam i probadanje u grudima. Danas sam osetio i jako pulsiranje u stomaku.
      Da li ovi simptomi imaju veze sa kičmom i vratom? Molim za savet.