Poštovani, molim za mišljenje, imam 35 godina, visina 167 a tezina 46kg (mršava) . Hematokrit 0. 359, hemoglobin 118, erotrociti 4. 02, mcv 90. 3, mch 30. 3, mchc 335, rdw 13. 6, leukociti 8. 4, trombociti 295, segmentirani leukociti 0. 802, limfociti 0. 139, monociti 0. 05, eozinofili 0. 008, bazofilni 0. 001 urin: lako zamućen, boja zuta, ph kisela, spec. Tezina 1. 025, leukociti 2-3, epitelne ćelije 6-8, dosta sluzi, malo soli urata i ca-ox. Inače se loše osećam, imam vtroglavice i opštu slabost i veoma česte ekstremno jake glavobolje.

    Odgovoreno: 22. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Rezultati laboratorijskih analiza vaše krvi su uredu, osim odstupanja u leukocitnoj formuli gde prevladavaju segmentirani leukociti, a to može ukazati na prisustvo neke bakterije, ali i to nije zabrinjavajuće, obzirom da je ukupan broj leukocita uredu. Uzroci vaše slaboti i glavobolja su verovatno nešto drugo, ali za to ćete morati da se obratite svom izabranom lekaru koji će vas uputit na potrebna ispitivanja.