Pre par dana. . Jednog jutra kad sam ustala osetila sam bol kod trticne-repne kosti. Sela da popijem kafu i naravno zabolelelo me je. Od tad sedim sve sa strane. . . Boli me na pritisak bas na kraj te iste kosti. . . I bol se siri ka dole. . . Imam i ponekad osecaj da me bole noge. . . Ali ne stalno. . . I u krstima. . . Ne znam jesu li to hemoroidi. . . Sa kojima nisam bas imala problema. . . Ili sedenje. . . Jer na poslu mnogo sedim i slabo se krecem. . . I kuci sedim. Strah me je da idem kod lekara. Kad se opustim dole zaboli me. . . I kad se malo napnem. . . Ali ne toliko. Mogu da idem u wc nije problem ali nekad posto nemam redovnu stolicu, ja se mnogo naprezem. . . Sta bi to moglo biti? A da ne idem jos kod lekara. . . Jer sam prepuna obaveza. . . Da bih znala kod kog da idem. Puno vam hvala unapred. . . Ocajna!

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Ipak bi bilo najbolje da se javite lekaru da ne bismo nagađali. Problem može poticati i od kičme, pa bi bilo poželjno da se uradi i snimak donjeg dela kičme. Međutim, vaš lekar će nakon uzete anamneze i obavljenog pregleda, najbolje odlučiti koje preglede treba obaviti i kako vas lečiti.