Poštovani, proteklih 10-ak dana javlja mi se temperatura 37. 3 u poslepodnevnim satima (od 16-17h pa nadalje) . Nisam imala nikakve smetnje tipa, kašalj, kijavica itd. , samo se osećam malaksalo. Bila sam kod lekara opšte prakse, kaže pluća čista, grlo u redu i da mi uput za analizu krvi i urina. Krvna slika mi je odlična, urin čist, dr kaže da je to verovatno neki virus koji će proći i to je sve! Međutim, ja i dalje dobijam tu temperaturu kako padne mrak, pa vas molim da me posavetujete šta da uradim. Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Niste napisali koje ste sve analize radili. Ipak, ako je povišena temperatura i dalje prisutna trebalo bi ispiati da li je i koji je virus u pitanju. Ponovo se javite vašem lekaru koji će vas uputiti na dopunska ispitivanja da se potvrdi prisustvo virusa. Preporučujem vam da se više odmarate, uzimate vitamine i unosite više voća i povrća.