Zanima me kakve su posledice posto sam prelezao herpes zoster i posto imam 17 godina da li je normalno da cesce imam glavobolju primetivsi negde od sedme-osme godine? Kakve lekove smem da uzimam protiv glavobolje? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Nakon preležanog herpes zoostera mogu se, u predelu nerva koji je bio zahvaćen, javiti bolovi i trnjenje, koji će vremenom nestati. Poželjno je da se ispita uzrok glavobolje, pa da se na osnovu toga sprovede lečenje i odrede adekvatni lekovi.