Postovani, uradio sam krvnu sliku koja je pokazala da su 3 vrednosti iznad granica. Molim vas da mi date komentar sta moze da bude uzrok tome i kako ih eventualno poboljsati (smanjiti) . Unapred hvala. Direktan bilirubin 3. 6 (ref 0. 0 - 3. 4) alt 46 (ref 0 - 40) crp 2. 3 (ref 0. 0 - 2. 0)

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Vrednosti su neznatno povećane, tako da nemate razloga za brigu. Ipak povedite računa o zdravom načinu života, a to znači dovoljno sna i odmora, pravilna ishrana i bez upotrebe alkohola i pušenja.