Imam bolove u donjem delu ledja. Primila sam injekcije diklofen i dexasun i pored toga imam velike bolove. Dobila sam lekove rapten k i petrazepam. Da li postoji nesto da ublazim te bolove i da ih u ukonim?

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Obzirom da se bolovi na datu terapiju nisu smirili, savetovala bih vam da uradite rentgenski snimak kičme, pa da se sa sanimkom javite neurologu i fizijatru, kako bi vam bila preporučena najbolja terapija. Ja ne mogu da vam savetujem ni fizikalnu terapiju, niti neku masažu, pošto to u pojedinim situacijama može stvoriti još veće probleme. Umeđuvremenu, uzimajte analgetike i antireumatike, ali obazrivo i uvek nakon jela, pošto oni mogu da izazovu ozbiljne probleme u sistemu za varenje.