Zdravo želim da postavim jedno pitanje. . . Imam bol ponekad u desnom dijelu grudnog koša pa ja mislim da su to pluča, ali nisam sigurna. A bol se javlj ponekad i u zadnje vrijeme mi se javljaju tamne fleke po tijelu kao da se udarite, to traje neko izvrsno vrijeme i prođe. Pa vas pitam što bi to moglo biti. Unaprijed hvala. . . . .

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Zbog tamnih fleka koje se javljaju na telu potrebno je da uradite analize krvi i ako je potrebno da se javite hematologu na pregled. Uz tose može ispitati i bol u desnom delu grudnog koša.