Postovani doktore vec evo 8 dan imam temperaturu u prvih 5 dana temperatura mi je isla do 37-37. 5 i nisam mogao da je spustim dok se sama ne spusti rano ujutro ali cim se probudim za pola sata eto nje ponovo. . . Pio sam tako febricet od 500mg, probao brufenom da se preznojim ali nista i andolom ovim novim sve do danas evo 8 dan i temperatura se je podigla od ranog jutra na 38-38. 2 i evo sad idem kod lekara da vidim sta ce da mi rade. . . Sta misite zbog cega i kako to spustiti?

    Odgovoreno: 26. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da vam je lekar dao terapiju i da se sada bolje osećate. Trebalo je da se posle 2 dana pošto niste mogli da spustite temperaturu, javite lekaru, koji bi vam odredio potrebnu terapiju, i tako biste izbegli nastanak komplikacija, do kojih, nadam se, nije došlo.