Molim za odgovor radio sam krvnu sliku i kazu mi da su mi povecane traseminaze, da je gornja granica 65 a meni su 66. Jeste vrlo malo odstupilo od gornje granice pa se plasim da se to ne povecava. Sta moze da bude uzrok tome dali je moj reziltat alarmantan ili ne. Unaored zahvalan

    Odgovoreno: 26. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Transaminaze su neznatno povišene, a uzrok može biti upotreba nekihlekova, konzumiranje alkohola, prisustvo virusa i mnogi drugi. Savetovala bih vam da u roku od mesec dana ponovite analize.