Postovani! Osecam bol iznad polovine leve plecke ka kicmenom stubu koji se menja sa promenom polozaja a naj intezivniji je kada sedim. Istovremeno osecam povremeno podrhtavanje levog grudnog i misica ispod leve plecke. To traje vec 10 dana. Voleo bih da znam sta je u pitanju i kod kog specijaliste da se obratim? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno je kod vas u pitanju grč mišića leve strane grudnog koša, što dokazuje i to da se bol menja pri promeni položaja tela. Ili imate nepravilan položaj tela, ili ste se opteretili i zbog toga se javila ova mialgija. Možete se obratiti specijalisti za fizikalnu medicinu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #50652

    • I ja imam isti problem već 20 dana i sva snimanja kažu uredu ali mene i dalje boli a i što je zanimljivoda šeta do pod levu dojku da imam osećaj da me stiska