Molila bih vas da mi kazete koja je procedura za dobijanje uputa za hiperbanicnu komoru, /ukoliko uput moze da se dobije iz unutrasnjosti/, kao i koja je cena boravka u komori, i koliko tretmana se preporucuje, da bi se video efekat komore. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 16. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Vaskularni hirurg može da preporuči lečenje u hiperbaričnoj komori. Na osnovu te preporuke izabrani lekar piše uput koji mora da overi i odobri lečenje vaša filijala zdravstvenog osiguranja.