Postovani, skoro sam zbog zuba popila 2 kutije pentrexila i jednu kutiju sinacilina. Nikad nisam pila toliko antibiotika, a u zivotu mozda samo 2, 3 puta. Interesuju me moguce posledice tolike kolicine lekova, na sta bi trebalo da obratim paznju? Mentalno sam obolela osoba, pijem rissar i lecim se i od alergije na polen trave, tj. Primam vakcine. Zelim da ocuvam svoje zdravlje. Hvala!

    Odgovoreno: 16. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Upotreba antibiotika može da omogući stvaranje gljivica u ustima, u crevima i na polnim organima, pri čemu vaginalni sekret postaje obilniji i mlečno beli i uz to se i javlja svrab.