Postovani, molim za misljenje. Moja sestra (35 god.) vec duze vrijeme bole pete. Bol je izrazen i u stanju mirovanja. Interesuje nas koji mogu biti uzroci bola, odnosno da li moze biti posljedica oboljenja nekog vitalnog organa ili nekog drugog poremecaja u organizmu? S postovanjem, renata.

    Odgovoreno: 16. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Prvo što bih savetovala vašoj sestri je da uradi rentgen snimak stopala, po potrebi i kičme i da se sa snimcima javi ortopedu koji će da utvrdi da li postoje neki deformiteti. Bolovi mogu biti posledica poremećaja statike usled deformiteta kićme ili samh kostiju stopala.