Molim vas za brz odgovor! Pre 4 meseca sam dobila alergiski bronhitis na psenicu i jaja, na dijeti sam i pumpici, sada mi se javlja bolovi u stomaku krcenje creva i gasovi. . . Sama na svoju ruku sam uradila got u/i-do 40 meni je 49. 9, i gpt u/i do 41 meni je 88. 8, i crp-4! Nasta ovo ukazuje, jako sam uplasena i pomisljam na najgore! Hvala

    Odgovoreno: 16. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Nema razloga da mislite na najgore. Potrebna su ozbiljnija ispitivanja na alergene iz hrane, koji mogu izazvati i tegobe koje vi navodite. Takođe, treba pomisliti i na intoleranciju glutena iz pšeničnog brašna, iako se ona ispoljava najčešće kod dece, ali nije isključeno da se javi i kod odraslih.