Patim od povremenog gubitka vazduha, osecaj gusenja trnu mi ruke i obicno mi uz sve to skoci pritisak. Krvna slika, ekg sve je uredu, pregled pluca sve je uredu. Ne koristim nikakvu terapiju ponavljam svi nalazi su uredu al ja ipak s vremena na vreme otezano disem obicno mi se to desi kad sam predhodni dan uzrujan. Obicno to traje ne duze od sat vremena. Koja bolest je u pitanju hvala unapred. Zoran

    Odgovoreno: 16. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Imam utisak da su vaše tegobe psihogenog porekla, na šta ukazuju svi simptomi koje vi navodite. Savetovala bih vam da izbegavate stres koliko je to moguće, da više vremena provodite van kuće, da se bavite rekreacijom, da se više družite. Ako se tegobe inteziviraju, bilo bi dobro da se posavetujete sa svojim lekarom koji će vam preporučiti neki sedativ ili vas uputiti psihijatru.